DRZEWO W SALONIE

drzewo_w_salonie

 

Nie, nie mam tu na myśli choinki. Jeszcze nie.. Chodzi o drewniany pień, a czasami nawet i całe drzewo, wykorzystane jako element wystroju kuchni, salonu czy pokoju dziecięcego. Może być tylko ozdobą, ale może również pełnić rolę filaru czy wspornika.
To coś w sam raz dla odważnych miłośników natury (i designu!). Dekoracja w bardzo modnym obecnie klimacie eko-rustykalnym, sprawia, że wnętrze nabiera charakteru. I co najważniejsze ten element wystroju wcale nie narzuca stylu aranżacji. W zależności od gustu i upodobań możemy wpleść go w różne typy wnętrz i wykończeń.


Pomieszczenie może być wystylizowane bajkowo - trochę w klimacie chatki hobbita albo domku na drzewie (dzieciaki będą zachwycone!). Albo prosto i przejrzyście - w stylu skandynawskim. Drewno jest przecież jego nieodłącznym elementem, dzięki czemu takie połączenie zdecydowanie wygląda najbardziej naturalnie.


Drewniany pień bardzo fajnie ociepli również wnętrze industrialne, będąc idealną przeciwwagą dla surowości betonu i stali. Co więcej, prawdziwy loft z pomieszczeniami wysokimi na ponad 4 metry, daje możliwość pięknego wyeksponowania nie tylko pnia, ale również konarów. A wtedy, żeby usiąść pod przysłowiową lipą nie trzeba będzie wychodzić z domu… I choć to nie wspomniana choinka, to i lampki świąteczne będą na niej wyglądać super.

Podłogi
drewniane

Listwy
przypodłogowe

Chemia