O firmie


Nasza firma zajmuje się sprzedażą  podłóg drewnianych, projektowaniem, montażem i sprzedażą  środków pielęgnacyjnych. Nasi architekci pomogą państwu w aranżacji wnętrz Waszych domów. Natur Wood - najlepszy wybór dla pewnej jakości.

 

wiz1
wiz2

 

W sprzedaży posiadamy bardzo szeroki wybór parkietów  paneli podłogowych i systemów tarasowych. Klepki oraz deski podłogowe z drewna litego , parkiet dwu i trójwarstwowe z gatunków europejskich np. dąb, jesion, klon i egzotycznych np. merbau,  jatoba,  iroko,  lapacho,  teak,  doussie, orzech, palisander, wenge, bambus. Posiadamy panele, które są stosowane  na ogrzewanie podłogowe. Panele drewniane, laminowane i korkowe z systemem bezklejowym. Deski szerokie warstwowe oraz lite o standardowych wymiarach  wykończone fabrycznie lakierem lub olejem.

Do każdego rodzaju podłóg dobieramy materiały chemiczne najwyższej jakości, ściśle dopasowane do danego gatunku drewna. Szczycimy się wieloletnim doświadczeniem w montażu desek podłogowych i paneli laminowanych.

Współpracę z klientem zaczynamy od ustalenia oczekiwań co do efektu końcowego. Następnie doradzamy w dobraniu kolorystyki, rodzaju drewna i sposobu wykończenia powierzchni. Na miejscu budowy doradzamy w jaki sposób ułożyć parkiet tak by nasz klient był w pełni zadowolony. Wyobraźnia Klientów jest naszym wyzwaniem.
Wszystkie prace wykonywane są wg tradycyjnej i sprawdzonej technologii gwarantującej wysoką jakość oraz przy zastosowaniu najlepszych na rynku produktów chemicznych i materiałów drzewnych.

 

wiz3
wiz4

 

Oferujemy ponad pięćset rodzajów podłóg drewnianych litych, warstwowych, lakierowanych, olejowanychi i laminowanych najlepszych firm europejskich.


Dzięki obecności na corocznych targach branżowych na terenie Europy analizujemy nowe trendy i oferujemy podłogi, których nie znajdziecie Państwo w konkurencyjnych salonach.


Jesteśmy przygotowani na realizację wyjątkowych i indywidualnych zamówień – staramy się realizować każde najtrudniejsze potrzeby naszych klientów.

 

wiz5
wiz6

wiz7
wiz8

Wiz9
wiz10

wiz11
wiz12

Podłogi
drewniane

Listwy
przypodłogowe

Chemia